Tanie rozmowy do Finlandii

Tanie rozmowy telefoniczne do Finlandii (na tel. stacjonarne).

Tylko 0,11 zł/min w promocji "1h za darmo".

Tanie rozmowy do Finlandii

Promocja "1h za darmo" (zasady):
Dzwoniąc na tel. stacjonarne do Finlandii, jeśli rozmawiasz przez 12 minut, to kolejne 60 minut tej samej rozmowy możesz przeprowadzić za darmo. Innymi słowy, od 13 do 72 minuty Twoje połączenie do Finlandii jest bezpłatne.

Po wybraniu numeru docelowego do Finlandii, poprzez komunikat głosowy, zostaniesz poinformowany o maksymalnym czasie połączenia.
60 gratisowych minut zostanie automatycznie dodane do Twojego czasu połączenia, gdy na karcie telegrosik będziesz posiadał co najmniej 7,80 zł.

Regulamin Promocji "1h za darmo"


Tanie rozmowy na komórki do Finlandii - tylko 0,49 zł/min w promocji 5+10.

Teraz 10 minut gratis na komórki do Finlandii (do fińskich operatorów) !Finlandia - Tanie rozmowy na komórki do Finlandii

 

Promocja "5+10" (zasady):
Dzwoniąc na tel. komórkowe do Finlandii (fińskich operatorów), jeśli rozmawiasz przez 5 minut, to kolejne 10 minut tej samej rozmowy jest za darmo. Innymi słowy, od 6 do 15 minuty Twoje połączenie do Finlandii  jest bezpłatne.

Po wybraniu numeru do Finlandii, poprzez komunikat głosowy, zostaniesz poinformowany o maksymalnym czasie połączenia.
10 gratisowych minut zostanie automatycznie dodane do Twojego czasu połączenia, gdy na karcie telegrosik będziesz posiadał co najmniej 7,35zł.

Regulamin Promocji 5+10


Jak tanio dzwonić do Finlandii z kartą telegrosik? (instrukcja):
- z telefonu stacjonarnego 
- z telefonu komórkowego

 

Wypróbuj telegrosik i tanio dzwoń do Finlandii !

 

Kup kartę telegrosik   Kup kartę telegrosik - (nawet 14% taniej!)

Dzwoń wygodnie - bez wprowadzania PINu karty

Posiadając konto Telegrosik, szybciej uzyskasz połączenie. Po uruchomieniu konta, mając środki pieniężne na koncie, nie musisz wpisywać każdorazowo PIN-u karty. Aby doładować konto, wystarczy wpisać tylko raz PIN karty, a wartość karty automatycznie zasili Twoje konto telegrosik.