Tanie rozmowy do Japonii

Tanie rozmowy telefoniczne do Japonii (na tel. stacjonarne).

Tylko 0,11 zł/min w promocji "1h za darmo".

Japonia - tanie rozmowy do Japonii

Promocja "1h za darmo" (zasady):
Dzwoniąc na tel. stacjonarne do Japonii, jeśli rozmawiasz przez 12 minut, to kolejne 60 minut tej samej rozmowy możesz przeprowadzić za darmo. Innymi słowy, od 13 do 72 minuty Twoje połączenie do Japonii jest bezpłatne.

Po wybraniu numeru docelowego do Japonii, poprzez komunikat głosowy, zostaniesz poinformowany o maksymalnym czasie połączenia.
60 gratisowych minut zostanie automatycznie dodane do Twojego czasu połączenia, gdy na karcie telegrosik będziesz posiadał co najmniej 7,80zł.

Regulamin Promocji "1h za darmo"

 

Tanie rozmowy na komórki do Japonii - tylko 0,75 zł/min w promocji 5+5.

Teraz 5 minut gratis na komórki do Japonii (do japońskich operatorów) !

 Japonia - tanie rozmowy na komórki do Japonii

Promocja "5+5" (zasady):
Dzwoniąc na tel. komórkowe do Japonii (japońskich operatorów), jeśli rozmawiasz przez 5 minut, to kolejne 5 minut tej samej rozmowy jest za darmo. Innymi słowy, od 6 do 10 minuty Twoje połączenie do Japonii jest bezpłatne.

Po wybraniu numeru docelowego do Japonii, poprzez komunikat głosowy, zostaniesz poinformowany o maksymalnym czasie połączenia.
5 gratisowych minut zostanie automatycznie dodane do Twojego czasu połączenia, gdy na karcie telegrosik będziesz posiadał co najmniej 7,50 zł.

Regulamin Promocji 5+5

 

 

 Jak tanio dzwonić do Japonii z kartą telegrosik? (instrukcja):

- z telefonu stacjonarnego 
- z telefonu komórkowego

 

Wypróbuj telegrosik i tanio dzwoń do Japonii.

 

Kup kartę telegrosik   Kup kartę telegrosik - (nawet 14% taniej!)

Dzwoń wygodnie - bez wprowadzania PINu karty

Posiadając konto Telegrosik, szybciej uzyskasz połączenie. Po uruchomieniu konta, mając środki pieniężne na koncie, nie musisz wpisywać każdorazowo PIN-u karty. Aby doładować konto, wystarczy wpisać tylko raz PIN karty, a wartość karty automatycznie zasili Twoje konto telegrosik.